Movies
Ratings
254
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.5
More Than BlueRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0