Series
Ratings
93
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 0.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0