Titles you rated
Non-StopRated ★ 2.5
SecretRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
Goodbye MomRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 2.5
HopeRated ★ 4.5
What Happens in VegasRated ★ 3.5