Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 0.5
UpRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0