Movies
Ratings
263
The Exit 8Rated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The Solitary GourmetRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5