Titles you rated
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
HushRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.5