Movies
Ratings
32
The Pursuit of PerfectionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Take PointRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0