Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 1.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 2.0
FlowRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
CodaRated ★ 1.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Moana 2Rated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Fly Me to the MoonRated ★ 3.0
Amazon Bow MasterRated ★ 0.5