Titles you rated
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Gintama'Rated ★ 4.0
Cat's Pleases Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Kiss Him, Not MeRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5