Titles you rated
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 1.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 1.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
PianoRated ★ 1.0
DoctorsRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.0
Secret GardenRated ★ 2.0
Squad 38Rated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5