Titles you rated
UnbrokenRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 1.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.5