Series
Ratings
186
Seolganghwa: snowdropRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.0
Idol RoomRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 5.0