Movies
Ratings
230
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
UsRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0