Titles you rated
Concrete MarketRated ★ 3.0
Velvet GoldmineRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Kinds of KindnessRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5- Funky Freaky FreaksRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Strange RiverRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Bones & AllRated ★ 2.5
SwallowRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
TessRated ★ 3.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0