Movies
Ratings
348
The DictatorRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Fast XRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 0.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
The DreamersRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
This Is EnglandRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 4.0
American History XRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0