Movies
Ratings
118
Blue Spring RideRated ★ 5.0
No Longer HeroineRated ★ 5.0
Initiation LoveRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
Daytime Shooting StarRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 4.5
MommyRated ★ 4.5
The DUFFRated ★ 4.5
The Best of MeRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0