Series
Ratings
31- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
No Game No LifeRated ★ 4.5
Terror in ResonanceRated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 4.5
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5