Movies
Ratings
431
ChicagoRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
SoulmateRated ★ 3.5
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 3.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
KlausRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 3.5
HuntRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0