Titles you rated
Ayakashi: Samurai Horror TalesRated ★ 3.5
MononokeRated ★ 4.5- Story of Yanxi PalaceRated ★ 3.5
- 闇芝居(生)Rated ★ 0.5
The Twelve KingdomsRated ★ 3.5
Trigun StampedeRated ★ 4.5
Fate/strange Fake -Whispers of Dawn-Rated ★ 3.5
Baccano!Rated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 2.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0- shitteha ikenai kowai hanashiRated ★ 2.5
Dr. StoneRated ★ 3.5
Gargantia on the verdurous PlanetRated ★ 3.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.0
Midnight Horror StoryRated ★ 3.5
Horror Delivery ServiceRated ★ 2.5
MIU404Rated ★ 4.0
The Locked Room MurdersRated ★ 4.0