Movies
Ratings
149
DunkirkRated ★ 4.0
Soul MateRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.5
PainedRated ★ 4.5
NerveRated ★ 2.0
Gangnam BluesRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 4.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.5
The ShallowsRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 4.5
The Life of David GaleRated ★ 4.5