Series
Ratings
31
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
My Rosy LifeRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0