Titles you rated
- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
Accel WorldRated ★ 2.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
Full Metal Panic! The Second RaidRated ★ 3.0
Full Metal Panic!Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0