Movies
Ratings
170
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 4.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Hitman: Agent JunRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5