Titles you rated
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 2.0