Series
Ratings
46
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
Inspector KooRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
KING OF PRISM -Shiny Seven Stars-Rated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 4.0
- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0- Phantom SingerRated ★ 1.0
Gap DongRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.0