Titles you rated
Christmas in AugustRated ★ 4.0
A Dangerous WomanRated ★ 2.0
Our Summer in ProvenceRated ★ 2.0
AnomalisaRated ★ 3.0
A Boy and SungreenRated ★ 3.5
What Is LoveRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 2.5