Series
Ratings
35
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
BigRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
BrainRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5