Series
Ratings
28
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Ashes of LoveRated ★ 4.5
Eternal LoveRated ★ 3.5
The Empress of ChinaRated ★ 3.0
The Princess WeiyoungRated ★ 3.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0- Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.0
Great NewsRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Drop Dead DivaRated ★ 3.5
Drop Dead DivaRated ★ 3.5
Radiant OfficeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 5.0