Titles you rated
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
A Story of YonosukeRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5