Series
Ratings
17
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5
BodyguardRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
Tamra IslandRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5