Movies
Ratings
669
VideodromeRated ★ 3.0
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 3.5
AuditionRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Final CutRated ★ 3.5
The First OmenRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
DemolitionRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Woman Is the Future of ManRated ★ 3.5
Betty BlueRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
The GraduateRated ★ 5.0
Tokyo!Rated ★ 3.5
Leaving Las VegasRated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5