Titles you rated
American SniperRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5