Titles you rated
The ProducersRated ★ 5.0- Orphan BlackRated ★ 2.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 5.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 5.0