Movies
Ratings
15
UpRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0