Movies
Ratings
15
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 1.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
HopeRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 1.5
FrozenRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.0