Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The StudentRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5