Movies
Ratings
20
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0