Titles you rated
The WhirlwindRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 1.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Generation KillRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
Lucky LouieRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5