Titles you rated
The DaysRated ★ 2.5
UnbelievableRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
EliteRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Queen of the SouthRated ★ 4.5
Queen of the SouthRated ★ 4.5
Queen of the SouthRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 3.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Skam France Season 1Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
YouRated ★ 2.5