Series
Ratings
10
City HunterRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0