Series
Ratings
12
StrangerRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5