Titles you rated
The Heyday of the Insensitive BastardsRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 3.0
BrothersRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.5
Funny GamesRated ★ 2.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Billionaire Boys ClubRated ★ 3.0
RocketmanRated ★ 2.5
One DayRated ★ 2.0
Mood of the DayRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 2.5
The BrosRated ★ 2.0
DrumlineRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0