Titles you rated
TakenRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Nirvana in FireRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Bloody MondayRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0