Series
Ratings
33
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Polar Bear Family and MeRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Star Crews On BoardRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Be PositiveRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 1.5
Dining TogetherRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
The ImpressionistsRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.5
Save MeRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0