Movies
Ratings
1116
The Evil DeadRated ★ 3.5
The VillageRated ★ 3.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 3.0- The Hell - Two Kind Of LifeRated ★ 3.0
The FlyRated ★ 3.0
ScreamRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 3.0
OculusRated ★ 2.5
SignsRated ★ 3.5
The WitchRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 3.0
Evil Dead RiseRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 3.5
Ordinary PersonRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Gantz:ORated ★ 2.0
Event HorizonRated ★ 3.5