Series
Ratings
71- 아따맘마 Part 3Rated ★ 5.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
- K-ON!!Rated ★ 5.0
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 3.0
Blue Spring RideRated ★ 4.5- K-ON!Rated ★ 5.0
- 아따맘마 Part 2Rated ★ 5.0
Mew Mew PowerRated ★ 5.0
Free!Rated ★ 5.0- Shugo Chara! Party!Rated ★ 4.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 5.0