Titles you rated
Primal FearRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 0.5
RomaRated ★ 4.5
Tokyo SonataRated ★ 4.0
WildlifeRated ★ 2.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
The Two PopesRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 1.5
The FallRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
His Three DaughtersRated ★ 3.5
The FarewellRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5