Movies
Ratings
15
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5