Movies
Ratings
349
DuneRated ★ 2.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
MinariRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 4.5
CallRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 0.5
PeninsulaRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0