Series
Ratings
137
North & SouthRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Last EmpressRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 3.0- Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Cable GirlsRated ★ 4.0
Cable GirlsRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 2.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 4.0